Pakiet Zielony

mot5Oxybrazja-peeling wodno-tlenowy na twarz,szyję i dekolt+Zabieg na twarz Zielona Herbata+ Manicure Spa Zielona Herbata

Czas trwania : 2,5h/Cena: 260 zł

 

Oxybrazja– inaczej oxyaquaabrazja to najbardziej odkrywcza metoda odmładzania i rewitalizacji skóry na rynku kosmetycznym. Wyzwala efekt naturalnej i samoistnej odbudowy oraz regeneracji. Zabieg polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Jest łagodniejszy i przyjemniejszy od mikrodermabrazji, gdyż nie dochodzi do mechanicznego ścierania naskórka, wywołującego podrażnienia i zaczerwienia.Oxybrazja przeznaczona jest dla każdego rodzaju skóry wszystkich tych osób, które chcą efektywnie pielęgnować skórę. Zabieg ten wykonywany jest „na mokro” i „na zimno”, dlatego polecany jest osobom o skórze naczyniowej i szczególnie wrażliwej. Daje przyjemne uczucie chłodu i ukojenia, które sprawdza się rewelacyjnie w upalne dni. Podstawowy zabieg głęboko oczyszczający, który usunie zanieczyszczenia i nadmiar serum z powierzchni skóry mieszanej i zanieczyszczonej. Przeznaczony zarówno dla młodzieży jak również kobiet w okresie klimakterium.

Zabieg na twarz Zielona Herbata-Podstawowy zabieg głęboko oczyszczający, który usunie zanieczyszczenia i nadmiar serum z powierzchni skóry mieszanej i zanieczyszczonej. Przeznaczony zarówno dla młodzieży jak również kobiet w okresie klimakterium.Składniki aktywne i efekt zabiegu: Zielona herbata, oczar wirginijski, miłorząb japoński, echinacea, ananas, kiwi, mango, olej z pestek winogron, olej jojoba zapewnią twojej skórze doskonały efekt oczyszczenia ,balansując ją .Świetna baza do dalszych zabiegów pielęgnacyjno-upiększających.

Manicure Spa Zielona Herbata- zabieg manicure poszerzony o pielęgnację skóry dłoni, mającą na celu jej głębokie nawilżenie oraz regenerację /peelig, maska,masaż/ W zauważalny sposób zmiękcza skórę oraz nadaje jej wyjątkową gładkość.