Zimowe Otulenie

Czas trwania 3 h/ Cena 449 zł

Pakiet  “ZIMOWE OTULENIE” obejmuje następujące zabiegi:

 

1/ Rytuał na Ciało Kozie Mleko i Lychee /peeling, maska,  krem pielęgnacyjny/ wykonywany jest na polisensorycznym łóżku wodnym LLUVIA z unikalnym materacem wodnym z koloroterapią, a towarzyszy mu  wyciszająca muzyka relaksacyjna.

Ratunek dla skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Skład linii obfituje w wyselekcjonowane surowce naturalne o działaniu odżywczym, łagodzącym i przeciwstarzeniowym. Gwarantuje odbudowę i wzmocnienie naturalnej bariery ochronnej. Przyjemny, luksusowy zabieg zapewnia nawet najbardziej wymagającej skórze natychmiastowe uczucie ukojenia, nawilżenia i długotrwałego komfortu.

 

2/ KLAPP HYDRA PLUS – zabieg intensywnie nawilżający dedykowany skórze przesuszonej, łuszącej oraz wymagającej poprawy napięcia i regeneracji, również skóry młodej z tendencją do pojawiania się zmarszczek i niedoskonałości. Zabieg opiera swoje działanie na doprowadzeniu potrójnego kompleksu nawilżającego do głębszych warstw naskórka. Stanowi również ochronę przed utratą wilgotności, wyrównuje niedobory wody.

 

 

3/ Masaż Gorącymi Kamieniami

Masaż przeznaczony jest dla osób żyjących w ciągłym stresie, którego celem jest zmniejszenie napięcia skóry i mięśni. W połączeniu z zapachami olejków i świec a także kojącej muzyki, sprawi Ci ogromny relaks oraz zniweluje dolegliwości takie jak bóle głowy, pleców, zaburzenia koncentracji czy stany depresyjne.