Zimowe Otulenie

winter spaPakiet  “ZIMOWE OTULENIE” obejmuje następujące zabiegi:

1. Zabieg na Ciało Kozie Mleko i Lychee

2.Zabieg na Twarz  silnie nawilżający

3. Masaż Gorącymi Kamieniami

               Czas trwania 3,5 h/ Cena 390 zł

 

1. Rytuał na Ciało Kozie Mleko i Lychee /peeling, maska,  krem pielęgnacyjny/wykonywany jest na polisensorycznym łóżku wodnym LLUVIA z unikalnym materacem wodnym z koloroterapią, a towarzyszy mu  wyciszająca muzyka relaksacyjna.

Ratunek dla skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Skład linii obfituje w wyselekcjonowane surowce naturalne o działaniu odżywczym, łagodzącym i przeciwstarzeniowym. Gwarantuje odbudowę i wzmocnienie naturalnej bariery ochronnej. Przyjemny, luksusowy zabieg zapewnia nawet najbardziej wymagającej skórze natychmiastowe uczucie ukojenia, nawilżenia i długotrwałego komfortu.

 

2. Zabieg na Twarz  TeN Hydrating 10 /nawilżający/

Efektem zabiegu jest kompletne nawilżenie skóry, poprawa elastyczności skóry, oraz uzupełnienie niedoborów protein i witamin w skórze.

 

 

 

3. Masaż Gorącymi Kamieniami

Masaż przeznaczony jest dla osób żyjących w ciągłym stresie, którego celem jest zmniejszenie napięcia skóry i mięśni. W połączeniu z zapachami olejków i świec a także kojącej muzyki, sprawi Ci ogromny relaks oraz zniweluje dolegliwości takie jak bóle głowy, pleców, zaburzenia koncentracji czy stany depresyjne.