Endermologia LPG Alliance – zabiegi na ciało

Endermologia Alliance

✔ 10 zabieg 20 minutowy na ciało – tylko 1100 zł

✔ 10 zabieg 40 minutowy na ciało – tylko 1400 zł

✔ 10 zabieg 60 minutowy na ciało – tylko 1600 zł

Istnieje możliwość zakupu pakietu w ratach 0 %

Zabiegi endermologii spowalniają procesy starzenia skóry oraz eliminują toksyny.
Dzięki zabiegom endermologii na ciało sylwetka odzyskuje zdrowy wygląd. Ciało staję się widocznie ujędrnione, a skóra jest bardziej elastyczna.
Zabieg jest wykonywany w specjalnym trykocie (tzw. endermowear), który zwiększa poślizg rolek i nie dopuszcza do  uszkodzenia skóry. Każda klientka otrzymuje własny trykot (cena 98 zł) który jest tylko do jej dyspozycji. Trykoty są dostępne w różnych rozmiarach.

Pojedynczy zabieg trwa 20/40/60 min. W jego trakcie masujemy ciało, skupiając się na miejscach szczególnie dotkniętych cellulitem. Aby uzyskać najlepsze efekty, endermologia wykonywana jest w seriach od 10 zabiegów, jeden-trzy razy w tygodniu. Jednocześnie można stosować inne zabiegi redukujące celulit i modelujące sylwetkę.

Regulamin pakietów:

  1. Pakiet endermologii można zakupić w 2 lub 3 ratach 0%. W pierwszym przypadku 50% raty należy wpłacić po pierwszym zabiegu, drugą część po zabiegu czwartym. W przypadku trzech rat 50% ceny należy wpłacić po pierwszym zabiegu, 25% po zabiegu czwartym, kolejne 25% po zabiegu siódmym.
  2. Zabieg nieodwołany min.3 godziny przed umówioną wizytą przepada.