Zabieg na ciało Endermologia LPG Alliance – tylko w tym miesiącu GRATIS voucher do wykorzystania na zabieg na twarz*

Endermologia Alliance

✔ 10 zabieg 20 minutowy na ciało – tylko 1100 zł

✔ 10 zabieg 40 minutowy na ciało – tylko 1400 zł

✔ 10 zabieg 60 minutowy na ciało – tylko 1600 zł

 

*Przy zakupie pakietu 10 zabiegów 40 minutowych (płatność za cały pakiet przy pierwszej wizycie) gratis voucher 100 zł do wykorzystanie na zabiegi na twarz

Przy zakupie pakietu 10 zabiegów 60 minutowych (płatność za cały pakiet przy pierwszej wizycie) gratis voucher 150 zł do wykorzystanie na zabiegi na twarz

Istnieje możliwość zakupu pakietu w ratach 0 %

Zabiegi endermologii spowalniają procesy starzenia skóry oraz eliminują toksyny.
Dzięki zabiegom endermologii na ciało sylwetka odzyskuje zdrowy wygląd. Ciało staję się widocznie ujędrnione, a skóra jest bardziej elastyczna.
Zabieg jest wykonywany w specjalnym trykocie (tzw. endermowear), który zwiększa poślizg rolek i nie dopuszcza do  uszkodzenia skóry. Każda klientka otrzymuje własny trykot (cena 98 zł) który jest tylko do jej dyspozycji. Trykoty są dostępne w różnych rozmiarach.

Pojedynczy zabieg trwa 20/40/60 min. W jego trakcie masujemy ciało, skupiając się na miejscach szczególnie dotkniętych cellulitem. Aby uzyskać najlepsze efekty, endermologia wykonywana jest w seriach od 10 zabiegów, jeden-trzy razy w tygodniu. Jednocześnie można stosować inne zabiegi redukujące celulit i modelujące sylwetkę.

Regulamin pakietów:

  1. Pakiet endermologii można zakupić w 2 lub 3 ratach 0%. W pierwszym przypadku 50% raty należy wpłacić po pierwszym zabiegu, drugą część po zabiegu czwartym. W przypadku trzech rat 50% ceny należy wpłacić po pierwszym zabiegu, 25% po zabiegu czwartym, kolejne 25% po zabiegu siódmym.
  2. Zabieg nieodwołany min.3 godziny przed umówioną wizytą przepada.