Pakiety Antycellulitowe na ciało – 40 %

Liposukcja ultradźwiękowa lub Mezoterapia bezigłowa na wybrane partie ciała

 

Pośladki– 50 zł, pakiet 10 zabiegów – 450 zł / cena regularna 630 zł/

Brzuch – 70 zł , pakiet 10 zabiegów- 600 zł  /cena regularna 840 zł/

Uda– 80 zł , pakiet 10 zabiegów 700 zł /cena regularna 980 zł/

Uda + Pośladki– 120 zł , pakiet 10 zabiegów 1050 zł /cena regularna 1470 zł/

Uda + Pośladki + Brzuch + Ramiona Gratis! – 150 zł, pakiet 10 zabiegów 1300 zł / cena regularna 1820 zł/

 


 

Liposukcja ultradźwiękowa

Liposukcja /Kawitacja/ ultradźwiękowa to bezinwazyjny, alternatywny dla skalpela i liposukcji, zabieg modelujący sylwetkę, polegający na działaniu zewnętrznego źródła ultradźwięków o określonej mocy bezpośrednio na podskórną tkankę tłuszczową wybranej partii ciała. W wyniku wibracji ultradźwiękowych wysokiej częstotliwości wzrasta metabolizm komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, zwiększa się usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach. Jak działa zabieg? Wahania fali ultradźwiękowej wywierają efekt mikro masażu na tkankę tłuszczową, widocznie redukując jej objętość. Ultradźwięki stymulują strukturę cząsteczkową tkanki tłuszczowej i usuwają zbędne produkty przemiany materii nagromadzone wokół komórek. Tłuszcze są eliminowane z organizmu za pośrednictwem układu limfatycznego i wydalane z moczem.

 

Przeciwwskazaniami do wykonywania zabiegów kawitacji ultradźwiękowej są:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • choroba nowotworowa,
  • rozrusznik serca i metalowe implanty w ciele,
  • ostry stan zapalny organizmu,
  • podwyższona temperatura ciała,
  • nadczynność tarczycy,
  • leki rozrzedzające krew np. Kwas acetylosalicylowy (aspiryna),
  • niesteroidowe leki przeciwzapalne np. Ibuprofen.
  • zabiegu nie wykonuje się również osobom poniżej 15 roku życia.

 


 

Mezoterapia bezigłowa na ciało

 

Zabieg stosowany jest w terapii antycellulitowej oraz przy redukcji tkanki tłuszczowej. To doskonały zabieg, który zapewnia widoczne wyszczuplenie, redukcję cellulitu, przywraca elastyczność tkanki łącznej, głęboko regeneruje i nawilża skórę oraz poprawia krążenie.

Mezoterapia bezigłowa pozwala wymodelować sylwetkę. Dzięki zachodzącemu zjawisku elektroporacji można skutecznie dostarczyć do skóry niezbędne i najbardziej aktywne składniki z odpowiednio dobranych kosmetyków. Zabieg tonizuje mięśnie, stymuluje limfę i zwiększa penetrację w skórze właściwej. Pobudza naturalne procesy odnowy biologicznej komórek.

Przeciwwskazania: choroba nowotworowa, ciąża i karmienie piersią, stany zapalne skóry, uszkodzenia mechaniczne skóry, niewydolność krążenia, gorączka, osłabienie i wyniszczenie organizmu, osteoporoza, opryszczka, epilepsja, alergia na składniki stosowanych preparatów, obecność w okolicy zabiegowej ciał metalicznych i implantów elektronicznych (rozrusznik serca,aparat na zęby,endoproteza itp.)