Vouchery upominkowe – kup online. Istnieje możliwość zakupu bonu stacjonarnie, w tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją 12 285 73 67.


Bony upominkowe dla bliskiej osoby to najlepszy pomysł na prezent! Oferujemy Państwu wybór eleganckich bonów upominkowych zakupionych przez aplikację lub tworzonych na indywidualne zamówienie w formie eleganckiego zaproszenia na zabieg.

Proponujemy również vouchery wartościowe, które pozwolą pozostawić decyzję w sprawie wyboru zabiegów osobie obdarowanej lub też wybrać coś z naszego sklepiku Spa.

Bony są oryginalnym pomysłem – niespodzianką, przynoszącą tak wiele radości i satysfakcji.

Obdaruj bliskich pięknem, bo są tego warci!

 

 

 

 

 

  • Jeśli wahasz się, który pakiet lub kartę podarunkową wybrać, skontaktuj się z recepcją dzwoniąc do nas pod numer: +48 (12) 285 73 67 lub wysyłając maila na adres info@specialdayspa.pl. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązania

Informacja dotycząca płatności:

W razie decyzji o zakupie bonu podarunkowego tradycyjnego prosimy o dokonanie przelewu na podany niżej rachunek bankowy, wtedy Voucher zostanie przesłany na wskazany adres korespondencyjny lub mailowo, jako plik PDF/WORD w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty. Numer rachunku  bankowego:  11 1910 1048 4400 0653 1111 0001

Informacja dotycząca płatności: W razie zakupy bonu online-po opłaceniu pakietu lub karty podarunkowej dogodnym sposobem np. szybkim przelewem online lub kartą płatniczą, na podany podczas kupna adres email zostanie automatycznie i niezwłocznie przesłane potwierdzenie zakupu wraz z kartą podarunkową w formie pliku PDF.

________________________________________________________________________________

Regulamin korzystania z bonu:

 

W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty prosimy o kontakt z recepcją

W przypadku nieodwołania umówionej wizyty z 24 godzinnym wyprzedzeniem – bon przepada

Bon należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu

Bon jest ważny wyłącznie na usługi lub na kwotę oznaczoną na bonie

Bon nie obejmuje sprzedaży kosmetyków do pielęgnacji domowej

Bon nie może być wymieniony na gotówkę, ani zwrócony

Możliwość przedłużenia ważności bonu o 3 miesiące – 50 zł, 6 miesięcy – 100 zł

Wydawca nie odpowiada za zgubienie lub uszkodzenie bonu podarunkowego przez Nabywcę lub Posiadacza. W takich wypadkach duplikaty nie będą wydawane.

 

 

 

Bony Podarunkowe dla Bliskiej Osoby

Bony upominkowe dla bliskiej osoby to najlepszy pomysł na prezent! Oferujemy Państwu wybór eleganckich bonów upominkowych tworzonych na indywidualne zamówienie w formie eleganckiego zaproszenia na zabieg.

Karty Upominkowe na każdą okazję

 

Bony upominkowe to najlepszy pomysł na prezent z okazji Imienin lub Urodzin, Dnia Babci i Dziadka, Dnia Kobiet, Dnia Mamy i Dziecka oraz jako Prezent Mikołajowy! Oferujemy Państwu wybór eleganckich bonów upominkowych tworzonych na indywidualne zamówienie w formie eleganckiego zaproszenia na zabieg lub na określoną kwotę.

Bony mają 6-cio miesięczną ważność.

moth7bonchristmassanta bon

Upominkowe Bony Mikołajowe