Nowość! RenoDerm- Whitox Peeling (Peeling mikroigłowy)

Whitox Peel jest to koreański peeling mikroigłowy, którego działanie jest oparte na głębokiej penetracji igieł wgłąb skóry, co pozwala na kontrolowany stan zapalny oraz intensywną stymulację epidermy. W efekcie zostają pobudzone procesy metaboliczne naskórka, skóra staje się bardziej jędrna, napięta, przebarwienia ulegają rozjaśnieniu, wypłycają się blizny i drobne zmarszczki. Skóra po zabiegu staje się rozjaśniona i gładka.

Wskazania do zabiegu Whitox Peel:

Cera matowa, zmęczona z przebarwieniami, która potrzebuje regeneracji, z trądzikiem pospolitym, z bliznami, z utratą elastyczności, skóra palacza

Rezultaty po zabiegu:

-regeneracja skóry

-wypłycenie zmarszczek

-zwiększenie elastyczności skóry

-poprawa kondycji skóry

-stymulacja i regeneracja skóry

-rozjaśnienie przebarwień

-wypłycenie blizn potrądzikowych

Etapy zabiegu:

1.Demakijaż oczyszczającym i kojącym „pudrem”, który zawiera ekstrakt z papai, lukrecji oraz zielnej herbaty

2.Nałożenie Whitox Peel czyli mikroigły, które penetrują wgłąb skóry wpływając na stymulację i odnowę komórkową. W ciągu 72 godzin następuje uwalnianie składników aktywnych, dodatkowo Whitox Peel wzbogacony jest o ekstrakt z wosku tykwy, którego zadaniem jest uspokojenie skóry i łagodzenie stanu zapalanego, Witamina C poprawia koloryt skóry i jednoczenie ją rozjaśnia. Ekstrakt z portulaki działa kojąco i zmniejsza podrażnienie podczas regeneracji.

3. Aplikacja mgiełki, która uspokaja i nawilża skórę podczas i po zabiegu, zawarty w niej rumianek zapobiega utracie wody z naskórka, a ekstrakt z kwiatu arniki górskiej działa łagodząco i odżywczo, poprawiając przy tym strukturę skóry.

4. Zaaplikowanie maski żelowej,regeneracyjnej w celu ukojenia skóry

  1. Nałożenie Blue Velvet Mask – maska w płacie wycisza, uspokaja i łagodzi podrażnioną skórę
  2. Nałożenie kremu regeneracyjnego

Zabieg może być stosowany jednorazowo lub w serii. Dla uzyskania lepszych efektów zaleca się wykonanie minimum 3 zabiegów co 14 dni.