Nowość! Ukojenie- zabieg Ambora z Vitaminą U- na trądzik różowaty

Specjalistyczny program z Amborą i Vit.U jest dedykowany dla cer zmagających się z trądzikiem różowatym, zaczerwienieniem, rumieniem oraz dużą wrażliwością skóry na bodźce zewnętrzne. Łagodzi podrażnienia, minimalizuje teleangiektazje oraz neutralizuje wolne rodniki.

Skóra która wymaga niezwykle delikatnej pielęgnacji pokocha ten zabieg.

Wskazania do zabiegu:

skóra wrażliwa, naczyniowa, teleangiektazje, zmagająca się z trądzikiem różowatym, zaczerwieniona, z rumieniem, cera podrażniona, stany zapalne, skóra atopowa

Rezultaty po zabiegu:

-wzmocnione naczynia krwionośne

-rozjaśniona cera

-wyciszona

-działanie naprawcze i regenerujące

-złagodzone podrażnienia

 

Etapy zabiegu:

  1. Demakijaż i tonizacja2. Wybrany peeling /peeling kawitacyjny, oxybrazja lub enzymatyczny3. Aplikacja Serum z komórkami macierzystymi które mają działanie wyciszające skórę podrażnioną, wrażliwą i atopową.

    4. Aplikacja maski kremowej Amora -U Mask która stymuluje procesy naprawcze i regeneruje skórę. Ekstrakt z Ambory neutralizuje wolne rodniki, łagodzi podrażnienia i działa przeciwzapalnie. Rutyna uszczelnia naczynia krwionośne i minimalizuje teleangiektazje.

    5. Maska algowa zawierająca ekstrakt z dzikiej róży, arniki górskiej oraz wit. C wzmacniająca ścianki naczynek krwionośnych, chroni przed pękaniem, intensywnie nawilża i uelastycznia.