Kokosowa Wyspa

 

Czas trwania 1,5 h/Cena pakietu 219 zł

Pakiet składa się z następujących zabiegów:

1/Kokosowy peeling ciała, dłoni i stóp z masłem kokosowym wykonywany na polisensorycznym łóżku Lluvia z materacem wodnym, aromaterapią, koloroterapią i muzykoterapią.
Kokosowy peeling posiada kremową konsystencję i delikatny egzotyczny zapach. Zawarte w nim wiórki kokosowe złuszczają mechanicznie obumarłe komórki warstwy rogowej naskórka, a uwalniany z nich w trakcie zabiegu olej kokosowy natłuszcza i uelastycznia skórę. Po zabiegu skóra staje się aksamitnie gładka, doskonale nawilżona, o zdrowym kolorycie i subtelnym zapachu. Wiórki kokosowe to źródło nienasyconych i nasyconych kwasów tłuszczowych, w tym oleju laurynowego o doskonałych właściwościach pielęgnacyjnych oraz witaminy C i E, które regenerują skórę i neutralizują wolne rodniki. Dodatkowo krótki masaż masłem kokosowym doskonale pielęgnuje skórę. Zawiera bogaty kompleks regeneracyjny i intensywnie nawilża.

2/Peeling kawitacyjny na twarz i szyję

3/Oczyszczająco-odświeżająca kokosowa maska hydrokolagenowa “forever young”

Wyjątkowa maska na bazie oleju kokosowego, która zmiękcza skórę twarzy i pozwala na pozbycie się martwych komórek i zanieczyszczeń, a przy okazji zabieg z maską to pyszny zabieg dla skóry i zmysłów bez zbędnych kalorii.