Relaks w fotelu Floryda! Cudowny i niezapomniany masaż od “stóp do głów”! Musisz tego doświadczyć na “własnej skórze”!

1 masaż (30 min) – 60 zł

Pakiet 3 masaży (po 30 min każdy) 149 zł

1 masaż (20 min) – 40 zł

Pakiet 3 masaży (po 20 min każdy) – 99 zł

Masaż w fotelu FLORYDA, to wspaniała odskocznia od codzienności. Fotel posiada dwie niezależne głowice masujące., jedna z nich pracuje w systemie 3D, a druga w systemie 2D .

FLORYDA posiada pięć poziomów intensywności masażu, gwarantuje relaks oraz odprężenie po ciężkim dniu, czy treningu. Fotel oferuje masaż dla zmęczonych pleców i karku, masaż rozciągający, łagodzący znużenie, regenerujący i wiele innych opcji.

Fotel masujący Floryda wyposażony jest w 38 poduszek powietrznych, które zlokalizowane są w okolicach: ramion, pleców, talii, kolan, nóg i stóp. Za pomocą pulsacyjnego stylu nadmuchowo-opróżniającego, naśladują one techniki masażu ludzkich rąk polegające na ostukiwaniu, ciągnięciu, ściskaniu i uciskaniu, tak aby zwiększyć dopływ krwi do mięśni, a to zapewni ich lepsze dotlenienie i odżywienie

Fotel masujący, posiada manualne ustawienia technik masażu i tak, wybrać można ugniatanie, shiatsu, opukiwanie czy uciskanie.

Masaż może obywać się w pozycji siedzącej jak i leżącej (zero-gravity) to doskonały sposób na rozładowanie stresu i cudowny odpoczynek. 30 minut spędzonych w pozycji zero-gravity uwalnia od zmęczenia i na długo pozostawia to wspaniałe uczucie totalnego relaksu. Masaż w tej pozycji polecany jest także tym, którzy uprawiają sport, bo znacząco przyspiesza regenerację powysiłkową.

Fotel wyposażony jest w fantastyczny masażer do stóp. Stopy masowane są systemem 3 rolek masujących, znajdujących się pod palcami stóp, w okolicach śródstopia i pod piętami.

Fotel posiada 12 zdefiniowanych programów masażu oraz program indywidualny

1. Tajskie rozciąganie – głębokie rozciąganie i podwójny masaż.

2. Głębokie Shiatsu – połączenie technik masażu w celu intensywnego masażu ukierunkowane jest zarówno na napięcie powierzchowne, jaki i głębokie napięcie mięśniowe.

3. Lekkie rozciąganie – masaż rozciągający o małej intensywności.

4. Masaż królewski – masaż o średnim wysokim natężeniu, skupiający się na łagodzeniu bólu i napięcia.

5. Odprężający – różnorodne techniki łagodnego masażu rozgrzewającego mięśnie, zachęcające do wyciszenia i relaksu.

6. Delikatna pielęgnacja – miękki masaż, rozluźnia mięśnie pleców, talii, bioder, sprzyja elastyczności i regeneracji.

7. Ramiona i szyja – połączenie terapeutycznych technik masażu tkanek głębokich , koncentruje się na mięśniach szyi, ramion i górnej części pleców.

8. Plecy i kręgosłup – połączenie terapeutycznych technik masażu tkanek głębokich, zwiotczenia mięśni wzdłuż kręgosłupa, górnej i dolnej części pleców oraz odcinka lędźwiowego.

9. Biodra i pas – połączenie terapeutycznych technik masażu tkanek głębokich, zwiotczających mięśni lędźwi, talii, ud i okolic stawów biodrowych.

10. Poranne przebudzenie – stymulowanie masażu na całej powierzchni, wykorzystywanie różnych technik, dodaje energii.

11. Odświeżająca drzemka – kojący masaż całej powierzchni, łagodzi napięcie i odświeża ciało.

12. Słodkie sny – delikatny, uspokajający masaż całej powierzchni, zachęca do relaksu w ramach przygotowań do spokojnego snu.