Zabieg z kwasem ferulowym oraz witaminą C!

Zabieg o o niezwykłych właściwościach rozjaśniających, odmładzających, regenerujących i minimalizujących przebarwienia. Przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, szczególnie szarej, zmęczonej, z widocznymi oznakami fotostarzenia, o nierównomiernym kolorycie i rozszerzonymi naczynkami.

Etapy zabiegu:

  1. Demakijaż i tonizacja skóry
  2. Peeling kawitacyjny
  3. Aplikacja kwasu ferulowego – działa silnie antyoksydacyjnie, chroniąc DNA komórek i neutralizując wolne rodniki, dodatkowo kwas mlekowy nawilża i stymuluje syntezę ceramidów, zapewniając prawidłową ochronę skóry.
  4. Aplikacja serum z witaminą C – Witamina C chroni przed szkodliwym wpływem promieniowania UV i wolnych rodników. Stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny dzięki czemu regeneruje skórę. Ponadto wykazuje działanie uszczelniające i wzmacniające ściany naczyń krwionośnych. Pozostawia skórę rozjaśnioną, pełną blasku, o równomiernym kolorycie.
  5. Maska rozświetlająca składająca się z bazy kremowej oraz z lewoskrętnej formy kwasu L- askorbinowego w połączeniu z Vitasource, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, poprawia jej gęstość hamując procesy starzenia się skóry. Ekstrakt z jedwabiu – wiążę wodę w naskórku, chroniąc przed ucieczką wody z naskórka.
  6. Aplikacja kremu nawilżająco łagodzącego

Zabieg może być stosowany jednorazowo lub w serii. Dla uzyskania lepszych efektów zaleca się wykonanie minimum 3 zabiegów co 10-14 dni