Infuzja tlenowa na twarz, szyję i dekolt-zabieg gwiazd

INFUZJA TLENOWA M’ONDUNIQ “Prasowanie zmarszczek” -Zabieg w stylu gwiazd!

Podanie skoncentrowanych składników aktywnych za pomocą czystego tlenu hiperbarycznego.

Etapy zabiegu:

-demakijaż i tonizacja skóry

-fotodynamiczny peeling gommage “moc lasera”

-infuzja tlenowa z serum dobranym do potrzeb skóry

-maska kremowa z dermomasażem tlenowym

-krem dostosowany do potrzeb skóry

-bar tlenowy /tlenoterapia/-idealny w problemach ze smogiem

*do każdego zabiegu proponujemy również maskę biocelulozową z serum na bazie komórek macierzystych w cenie 42 zł

————————————————————————————————–

Serum-Skoncentrowane składniki aktywne w postaci oryginalnych koktajli francuskiej marki M’onduniq do wyboru

– Laser’IQ – koktajl dla skór bardzo wrażliwych, delikatnych i naczyniowych
– Smocza Krew – koktajl z żywicą antyoksydacyjną dla skór z przebarwieniami i plamkami pigmentacyjnymi
– Sekret Ślimaka – koktajl regenerująco-odżywczy
– Hyaluron’Duo -serum z nisko i wysoko cząsteczkowym kwasem hialuronowym
– Syn’Resist Serum Intensif -serum ‘Siła jadu węża z technologią komórek macierzystych

Zawarte w skoncentrowanych koktajlach specjalnie opracowane mieszanki wyjątkowych składników aktywnych wtłaczane są w głębsze warstwy skóry za pomocą tzw. mezoterapii tlenowej. Mezoterapia tlenowa polega na miejscowym dostarczaniu skoncetrowanego tlenu, który wraz z odpowiednim koktajlem zabiegowych przenika w głębsze partie otwierając pory skóry.

Dzięki zastosowaniu specjalnych technik ruchu głowicą Oxy’Injection czysty tlen pobiera ze specjalnego grawitacyjnego zbiornika odpowiednią porcję serum i rozprowadza sprężonym ciśnieniem składniki aktywne na miliony drobnych cząsteczek.

Czysty tlen, który produkowany jest przez specjalne ‘sita molekularne’ transportowany jest poprzez drobne kanaliki i pory skóry do głębszych warst eliminując jednocześnie deficyt tlenowy. Odpowiednio natlenione komórki charakteryzują się skuteczniejszą przemianą materii oraz wykazują większą zdolność regeneracyjną. Odpowiednie natlenienie komórek to również ogromna dawka energii oraz zwiększenie potencjału tworzenia się nowych komórek skóry eliminując jednocześnie deficyt energetyczny.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej techniki zabiegowej OxyInfusion’IQ Bio’Infuzja Tlenowa M’onduniq to profesjonalna propozycja łącząca w sobie naturalne i bezpieczne żródło życia jakim jest czysty i skoncentrowany tlen oraz wyjątkowe koncentraty przygotowane dla wielu równych problemów skórnych. To również połączenie techniki ‘mezoterapii tlenowej’, a więc wtłaczania składników aktywnych w głębsze partie skóry oraz tzw. mikrozłuszczania towarzyszącego naturalnemu procesowi podawania skoncentrowanego tlenu. Działając na skórę sprężonym tlenem pod odpowiednim kątem oraz ciśnieniem nie tylko wprowadzamy składniki aktywne w głąb skóry i zaopatrujemy komórki w życiodajny tlen, ale również tworzymy na powierzchni skóry coś w rodzaju efektu ‘dermabrazji tlenowej’ o wyjątkowo pobudzającym działaniu.

Efekty Bio’Infuzji tlenowej OxyDermié M’onduniq to m.in

zmniejszenie widoczności zmarszczek
głębokie nawilżenie i odżywienie
wygładzenie okolic oczu
uwydatnienie ust
poprawa struktury, napięcia i elastyczności
podniesienie owalu twarzy
witalność i młody wygląd
rozjaśnienie i rozświetlenie skóry
natychmiastowy i widoczny efekt już po pierwszym zabiegu
delikatny efekt mikrozłuszczania

Zalecenia
Zabieg infuzji tlenowej jest całkowicie bezpieczny. Nie ma żadnych przeciwskazań do zabiegu poza ewentualną alergią na któryś ze składników preparatu.
Zabieg może być stosowany jednorazowo lub w serii. Żeby uzyskać większy efekt zaleca się powtórzenie 6 zabiegów w odstępach co 7-10 dni. Dla podtrzymania efektu można powtórzyć serię po 6 miesiącach.

Infuzja tlenowa to zabieg całkowicie bezpieczny. Wprowadzane pod ciśnieniem do warstwy podskórnej składniki aktywne, nie uszkadzają naskórka. Jednym przeciwwskazaniem do zabiegu może być alergia na składnik preparatu. Zabieg jest bezbolesny. Trwa mniej więcej 75-90 minut. Wizyta rozpoczyna się od obejrzenia skóry i wywiadu związanego z cerą. Na podstawie zebranych informacji personel wybiera składniki aktywne, które najlepiej spełnią potrzeby skóry. Następnie rozpoczyna się zabieg składający się z kilku etapów.

Jakie są odczucia klientki podczas zabiegu? Cała procedura jest zupełnie bezbolesna. Sprężony tlen działa na skórę niczym delikatny, relaksujący masaż. To doskonała alternatywa dla mezoterapii bądź zastrzyków z botoksu. Infuzja tlenowa to zabieg, który wykonywany jest z niezwykłą starannością. Klientka może mieć pewność, że po zabiegu jej twarz będzie wyglądała młodziej, skóra będzie jaśniejsza, wygładzona i dotleniona, przebarwienia zostaną rozjaśnione, a owal twarzy poprawiony. Zabieg gwarantuje również głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym, poprawę struktury, napięcia oraz elastyczności skóry oraz przyśpieszenie procesu gojenia ran.

 

www.specialdayspa.pl
tel.12 285 73 67